Jdi na obsah Jdi na menu
 


DISKUSE

.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Soboty nebo neděle?

(Antropius Marek, 14. 1. 2018 19:57)

Nechci abychom zde diskutovali mezi sebou pane Hora, proto tímto dávám do diskuze kdo je pro závody Heilbron v kooperaci pro sobotní start. Snad se vyjádří víc chovatelů a ne jen pár z nás ochotných asi i odvážných sem něco napsat. A podle návštěv na stránkách sem "chodí" chovatelů dost!

estránky

(Petr Hora, 14. 1. 2018 11:55)

Zdravím, když jsem nabídl správu stránek k obsluze, (z důvodů že mne někteří členové výboru nařizovali co mám odstranit ze stránek), neřekl jsem že se zárověň vzdávám obsahu a vzhledu stránek, které jsem čtyři roky tvořil k obrazu svému.
Chtěl jsem ze stránek odtranit některé soukromé věci, logo, foto či videa, aby si nový správce mohl vytvořit disain podle sebe, ale někdo již vydal rozkaz Horovi znemožnit přístup na stránky, změnou hesla. (zrovna jsem se chystal vytunelovat OSku)

Re: estránky

(Antropius Marek, 14. 1. 2018 16:49)

Zdravím,
laťka ve vedení stránek je nasazena vysoko. Je jen málo oblastí, kde webovkám věnují takovou pozornost. Jestli mohu uvést další příklad nebo inspiraci dobře vedených stránek, tak bych určitě vyzdvihl práci správce OS Lidice.

Re: Re: estránky

(Petr Hora, 14. 1. 2018 17:15)

Zdravím,
stránky pro OS Lidice jsem zakládal, a po "zaškolení" je předal panu Ondráškovi. Heslo, na kterém jsme se domluvili mají Lidické stránky pokud vím dodnes.
Akorát pro OS Chomutov jsem asi hrozba, že si ihned museli změnit heslo.

Závodní plán

(Josef Sárközi, 6. 1. 2018 20:37)

Dobrý večer, chci reagovat na předešlé články.Tento závodní diskutovaný plán byl již projednán a schválen loni. Nikdo neprotestoval. Pak to prostě někomu nevyšlo a už je zle. Nevím proč někteří chovatelé hledají chyby u jiných a né u sebe. Stejně chovatelé kteří v OVS letí špic budou dobří ať se letí ze severu nebo z jihu. Dávám Vám, ale za pravdu, že mezilidské vztahy jsou pryč. Je ostuda když chovatelům nalétají holubi a OVS není schopná dopravit holuby na výstavu. Pojďme se spíše nad sebou zamyslet a snažit se aby k těmto problémům nedocházelo. Co se týká posílání závodních výsledků jsou organizace, který to posílájí roky.

Re: Závodní plán

(Petr Hora, 7. 1. 2018 13:32)

Zdravím,
nevím kteří chovatelé nehledají chyby u sebe, ale u jiných, to že ti dobří chovatelé budou pořád na předních místech, jsi neobjevil Ameriku. Ti budou na prvních místech i kdyby se létalo z Ruska. Na hl.stránku jsem napsal důvody proč zanechávám určitých prací, ty jsi to snad vůbec nečetl.
A reaguješ na něco úplně jiného.

Re: Re: Závodní plán

(Martin Němec, 8. 1. 2018 12:16)

Ahoj všem, ahoj Petře, výcvikář p. Jaroslav Kohout je lhář až na půdu, současný předseda OS p. Ješetický je naprosto lži plný člověk. Od těchto lidí je jediná šance, držet se co nejdál pokud to jde. A když někdo lidem lže a manipuluje s nimi, tak ať tak také umře! PF 2018. M. Němec

Re: Závodní plán

(Petr hora, 6. 1. 2018 0:51)

Zdravím,
nad tím že se někomu něco změní k horšímu se nikdo nepozastaví, vem si
jak byl odrovnán Z. Masojídek jako startér, proto že se nechtěl přizpůsobit
nesmyslnému nařízení času vypouštění holubů. Že vozil holuby na CV, a k funkci startéra byl jinak činný ty kteří přijímali jeho rezignaci vůbec nezajímalo. Důsledek je dnes řekne výcvikář, ať si to tam každý odveze.

Závodní plán

(Antropius Marek, 5. 1. 2018 19:49)

Dobrý večer.
No, to je pěkná blbost. Kdo s tím přišel, že se musí závodní plán nahlásit do konce ledna ? Pokud vím, dá se závodní plán schválit o jarní konferenci, ovšem pokud bude do termínu 30.3. nebo 31.3.přesně teď nevím tak, aby se stihl poslat na svaz. A pokud si dobře pamatuji slova pana Ješetického, opravdu říkal při zakládání OS Chomutov, že chceme zachovat směr Manheim tedy JZ. Jestliže Manheim není of.vypouštěcím místem, pustíme holuby tam kde je to nejblíže možné. A kdo si nepamatuje na tyto slova ať mrkne do zápisu, tam to určitě bude.
No, pěkně se nám všem prodraží posílat výsledky jinému výpočtáři, když doporučené psaní stojí myslím už 44,- Kč. Lehké počty.

Pěkně ten rok začíná :o(((

M.A.

Re: Závodní plán

(Petr hora, 6. 1. 2018 0:05)

Zdravím,
to kdo to vše vymýšlí a určuje smyslené termíny není třeba dlouho pátrat, postřelená husa se sama ozve. Jenom se se musím pozastavit nad tím, že nikdo z výboru OS, není ochoten si přečíst na svazových stránkách "Termínový kalendář. A ani ten který se pasuje do funkce, tyto termíny v OS nařizovat.

ZÁVODNÍ PLÁN

(Václav Antropius 5.1.2018, 5. 1. 2018 20:16)

Dobrý večer,vůbec se mě to nelíbí,plán se vždy schvaloval do konce března,nechci být sprostý,ale který blbec s tímto přišel?Kdo toto schválil?Přeji si,aby se hlasovalo na jarní konferenci,také si spočítejte finance,kolik zaplatíme za posílání výsledků.Jsem znechucen ...V.A