Závod Knokke 2
KUDT05
(51:19:02/003:17:44)
Datum konání závodu: 28.07.2018
Kategorie závodu : Celkové výsledky
Soutěže :
Průměrná vzdálenost: 789.53km (rozpeti 712.75km -
858.46km)
Počet nasazených PH: 696
Počet chovatelů: 136
Čas startu: 08:30:00
Mistrovská série: 8/ 4
Bodová sazba: 100/ 55
Počasí v místě startu:
Počasí v místě doletu:
Přílet prvního PH: SKLENÁŘ Miloslav, Libomyšl BE, Beroun
12-05-235
H 1.den,19:01:21 hod.,
rozchod +00:00:00 hod.
vzdálenost: 771.82km
rychlost:1222.491m/min
Doba letu:10:31:21 hod.
Přílet posledního PH: ROSA Miroslav, H.Počáply RD, Roudnice n/L
15-055-314
H 2.den,10:11:27 hod.,
rozchod +00:00:00 hod.
vzdálenost: 784.10km
rychlost: 718.406m/min
Doba letu:18:11:27 hod.
Doba trvání závodu: 07:23:00 hod.
Tabulka účasti OS Tabulka
rozdělení bodů
-------------------------
------------------------
Název
P_N_PH P_U_PH P_N_CH P_U_CH
% % Body
Poř m/min
Chomutov 62
8 16 6
12.90 2 100
14 1152.325
Lidice 71 16
16 6 22.54
4 95 28 1067.526
Louny 90 12
18 6 13.33
6 90 42
911.335
PRAHA 90 15
22 9 16.67
8 85 56
864.448
Stredoceske
101 21
19 10 20.79
10 80 70
814.628
Sever
168 45 21
11 26.79 12
75 84 794.897
POLABÍ
114 22 24
11 19.30 14
70 97 774.855
Celkem
696 139 136
59 20.00 16
65 111 749.550
18 60 125
726.257
20 55 139
718.406
Knokke 2 KUDT05
1 SKLENÁŘ Miloslav, Libomyšl BE
8/
4/ 4 5/12 353/1224
771.82 rozch.+00:00:00
1 12-05-235 H
1-19:01:21.00 1222.491 100.00
1.437
17 13-043-1 H
1-19:47:11.00 1139.750 94.82
24.425
43 14-043-138 H
2-06:19:08.00 898.370 86.40
61.782
87 16-043-8098 HE
2-08:15:09.00 791.488 72.16
125.000
2 RŮŽIČKA Bedřich, Slivenec SL
10/ 2/ 2
14/15 185/1123 792.29 rozch.-00:00:01
2 14-044-924 H
1-19:24:56.00 1209.704 99.68
2.874
46
15-095-531 H 2-06:57:16.00 882.989
85.43 66.092
3 MINARČÍK Drahomír, Krabčice RD
6/ 2/ 2
22/29 157/724 778.44 rozch.-00:00:01
3 13-0400-2204 H
1-19:14:14.00 1208.292 99.35
4.310
131 13-055-753 H
2-09:57:34.00 722.392 57.91
188.218
4 ONDRASEK Karel, TU
4/ 1/ 1
33/27 99/807 763.42 rozch.+00:00:02
4 15-045-554 H
1-19:09:25.00 1193.979 99.03
5.747
5 KOTEK Martin, Liberec
11/ 6/ 6 4/14
356/1164 807.92 rozch.+00:00:02
5 12-051-128 HE
1-19:49:5 .00 1189.758 98.71
7.184
22 14-017-256 HE
1-20:29:54.00 1122.300 93.20
31.609
54 16-017-257 HE
2-07:29:07.00 869.581 82.84
77.586
58 16-017-224 H
2-07:50:45.00 849.794 81.55
83.333
91 12-017-780 H
2-09:12:36.00 782.433 70.86
130.747
111 14-017-1032 HE
2-09:57:54.00 749.550 64.39
159.483
6 RULÍK Petr, Úherce MB
8/ 7/ 7 2/8
367/1395 827.06 rozch.+00:00:00
6 13-0110-292 H
1-20:12:22.00 1177.527 98.38
8.621
23 15-0110-1487 H
1-20:56:47.00 1107.491 92.88
33.046
37 15-0110-1485 H
2-06:29:21.00 951.350 88.35
53.161
38 14-0110-57 HE
2-06:33:03.00 947.318 88.02
54.598
73 15-0110-1489 H
2-08:56:21.00 813.751 76.69
104.885
85 11-0110-850 H
2-09:23:18.00 792.731 72.81
122.126
103 14-0110-54 HE
2-10:06:31.00 761.200 66.98
147.989
7 SMRČINA David, Kostelec n/Č.L.
6/ 2/ 2
13/26 192/809 830.57 rozch.+00:00:02
7 15-019-450 HE
1-20:24:17.00 1162.845 98.06
10.057
18 13-0106-412 H
1-20:39:12.00 1139.057 94.50
25.862
8 DROPPA Julius, Tuchlovice TU
8/ 5/ 5 3/1
361/1739 763.42 rozch.+00:00:02
8 13-045-1226 H
1-19:28:23.00 1159.582 97.73
11.494
12 14-045-716 H
1-19:30:52.00 1155.224 96.44
17.241
44 15-045-48 H
2-06:10:32.00 897.611 86.08
63.218
60 15-045-79 HE
2-07:01:59.00 846.409 80.90
86.207
92 15-045-69 HE
2-08:17:48.00 780.779 70.54
132.184
9 KAVKA Jaroslav, hostující LI+
8/ 1/ 1
34/16 97/1122 800.56 rozch.-00:00:01
9 15-0111-1180 H
1-20:01:15.00 1158.114 97.41
12.931
10 KOTOUČ M+M, Velká Bukovina
20/ 7/ 4 8/4
330/1522 776.61 rozch.+00:00:03
10 16-013-1044 HE
1-19:40:43.10 1157.937 97.09
14.368
Knokke 2 KUDT05
20 15-013-1206 H
1-20:00:29.00 1124.790 93.85
28.736
67 15-013-172 HE
2-07:37:28.40 828.445 78.63
96.264 X
81 15-013-1239 HE
2-08:11:57.20 799.055 74.10
116.379
102 16-013-1004 H
2-08:59:00.50 762.156 67.30
146.552 X
109 14-013-109 H
2-09:11:27.80 752.952 65.04
156.609
119 16-013-930 H
2-09:38:04.80 734.011 61.80
170.977 X
11 NOVOTNÝ Vlastimil, Neratovice VŠ
2/ 2/ 2
21/77 157/263 796.37 rozch.-00:00:01
11 15-0116-152 H
1-19:58:45.00 1156.250 96.76
15.805
123 16-0116-443 H
2-10:11:58.00 729.296 60.50
176.724
12 RUDOLF Jaroslav, Újezd n. Lesy
6/ 1/ 1
35/63 96/371 814.56 rozch.-00:00:02
13 14-088-161 H
1-20:16:30.00 1152.913 96.12
18.678
13 HAHNEL Rudolf, Staré Křečany
16/ 5/ 5 1/7
373/1486 787.70 rozch.+00:00:01
14 12-0321-57 HE
1-19:53:35.00 1152.325 95.79
20.115
21 15-0321-307 HE
1-20:11:05.00 1123.561 93.53
30.172
24 15-0321-332 HE
1-20:25:16.00 1101.281 92.55
34.483
28 15-0321-586 HE
1-20:47:53.00 1067.526 91.26
40.230
65 13-0321-642 H
2-07:38:14.00 839.566 79.28
93.391
14 CARDA Bohumil, Brandýs n.Labem
4/ 2/ 2
17/100 180/180 819.42 rozch.-00:00:03
15 15-0101-143 H
1-20:27:49.00 1141.491 95.47
21.552
47 15-0101-75 H
2-07:28:47.00 882.212 85.11
67.529
15 TOMÁŠEK st.+ ml., Šestajovice SL
8/ 5/ 5 6/2
335/1619 812.06 rozch.+00:00:00
16 14-0114-368 H
1-20:22:01.00 1140.507 95.14
22.989
30 11-0114-299 H
1-21:13:39.00 1063.393 90.61
43.103
41 15-0114-305 H
2-06:33:43.00 929.432 87.05
58.908
116 14-0114-258 H
2-10:20:48.00 737.700 62.77
166.667
130 15-0400-1500 H
2-10:43:55.00 722.527 58.24
186.782
16 BRZOBOHATY Ladislav, Liberec
14/ 5/ 2
18/5 167/1509 809.53 rozch.+00:00:01
19 13-017-123 HE
1-20:21:39.00 1137.551 94.17
27.299
34 14-017-203 H
2-05:50:51.00 974.349 89.32
48.851 X
70 14-017-269 H
2-08:33:45.00 814.628 77.66
100.575 X
84 15-017-462 HE
2-08:58:25.00 794.897 73.13
120.690
129 14-017-240 H
2-10:39:51.00 722.896 58.56
185.345 X
17 NOVOTNY Milan, Liberec
14/10/ 7 7/6
333/1506 809.70 rozch.+00:00:00
25 15-017-1063 HE
1-20:46:56.00 1098.748 92.23
35.920
49 12-017-276 H
2-07:19:11.00 880.895 84.46
70.402
59 13-017-83 H
2-07:55:10.00 847.710 81.22
84.770
74 14-017-720 HE
2-08:37:57.00 811.367 76.37
106.322 X
76 17-017-1543 H
2-08:43:23.00 806.974 75.72
109.195
83 16-017-1364 H
2-08:58:27.00 795.036 73.45
119.253 X
86 14-017-892 H
2-09:01:35.00 792.597 72.48 123.563
120 15-017-1150 HE
2-10:24:44.00 732.941 61.47
172.414
125 16-017-1288 H
2-10:34:54.00 726.257 59.86
179.598
137 14-017-862 HE
2-10:46:26.00 718.821 55.97
196.839 X
18 JANECH Dan+Michal, Hostomice LO
5/ 2/ 2
16/40 182/493 740.78 rozch.-00:00:08
26 13-019-611 H
1-19:47:23.00 1093.473 91.91
37.356
Knokke 2 KUDT05
31 14-019-828 HE
1-20:23:56.00 1037.496 90.29
44.540
19 KOSTKA Kamil, hostující LI+
5/ 2/ 2
23/19 154/971 799.53 rozch.-00:00:02
27 15-0111-722 H
1-20:46:57.00 1084.895 91.58
38.793
115 15-098-360 H
2-10:01:35.00 739.209 63.09
165.230
20 KULÍK Přemysl, Michle
6/ 2/ 2
24/28 154/739 802.24 rozch.+00:00:01
29 14-093-126 H
1-21:03:29.00 1064.714 90.94
41.667
114 13-0111-331 H
2-10:03:07.00 740.680 63.42
163.793
21 ROSA Miroslav, H.Počáply RD
5/ 4/ 4
11/18 294/974 784.10 rozch.+00:00:00
32 12-055-748 H
1-21:23:02.00 1014.321 89.96
45.977
78 13-055-148 H
2-08:17:05.00 802.494 75.07
112.069
82 15-055-302 H
2-08:23:45.00 797.056 73.78
117.816
139 15-055-314 H
2-10:11:27.00 718.406 55.32
199.713
22 TRUKSA Vítězslav, Bojetice MB
2/ 1/ 1
36/35 89/621 825.59 rozch.+00:00:02
33 14-0110-507 HE
2-05:54:47.00 989.012 89.64
47.414
23 NÁDENÍČEK Bohumil, Praha 6 SL
5/ 2/ 2
25/21 154/887 790.81 rozch.-00:00:02
35 11-045-368 H
2-05:39:06.00 965.430 88.99
50.287
108 10-045-1302 H
2-09:26:02.00 755.987 65.36
155.172
24 TAJC Borivoj, Velvary SL
6/ 4/ 4 9/3
318/1590 777.19 rozch.+00:00:01
36 13-045-3820 HE
2-05:26:26.00 963.746 88.67
51.724
56 14-045-3353 HE
2-06:59:04.00 864.448 82.19
80.460
75 14-045-3334 H
2-07:59:52.00 809.691 76.04
107.759
90 14-045-3305 HE
2-08:29:18.00 785.601 71.19
129.310
25 MAHULÍK Pravoslav, Brandýs n.Labem
5/ 2/ 2
20/37 157/551 813.81 rozch.-00:00:11
39 14-0100-766 H
2-06:25:48.00 939.784 87.70
56.034
93 14-0100-752 H
2-09:25:38.00 778.173 70.22
133.621
26 KODL-FRENZL , Holubice BU
12/ 4/ 1
37/9 87/1338 783.15 rozch.+00:00:01
40 15-045-1671 H
2-05:56:15.00 936.514 87.37
57.471
96 15-045-1677 H
2-08:50:40.00 774.893 69.24
137.931 X
105 14-045-1952 H
2-09:12:29.00 758.519 66.33
150.862 X
117 15-045-1281 H
2-09:44:28.00 735.728 62.45
168.103 X
27 DVOŘÁK Jiří, Byšice VŠ
8/ 1/ 1
38/24 86/820 802.36 rozch.-00:00:01
42 16-0116-670 H
2-06:40:25.00 911.335 86.73
60.345
28 MATOUŠEK JaroslavDr, Říčany
5/ 1/ 1
39/38 85/541 813.24 rozch.-00:00:01
45 15-094-273 HE
2-07:10:55.00 892.754 85.76
64.655
29 ANTROPIUS Marek, Lenešice MO
6/ 1/ 1
40/11 84/1286 742.04 rozch.+00:00:00
48 13-051-651 H
2-06:02:14.00 881.036 84.78
68.966
30 HOREŠOVSKÁ Ivana, Zálezlice VŠ
11/ 2/ 2
29/58 143/399 789.81 rozch.+00:00:00
50 15-050-1306 H
2-06:59:00.00 878.537 84.14
71.839
Knokke 2 KUDT05
126 15-050-1353 HE
2-10:08:59.00 725.268 59.53
181.034
31 HANČL Tomáš, hostující LI+
8/ 2/ 2
19/39 164/525
799.40 rozch.+00:00:02
51 14-0111-213 H
2-07:14:43.00 873.954 83.81
73.276
61 15-0111-95 H
2-07:44:33.00 846.350 80.58
87.644
32 ZIMA Daniel, Vlastislav LB
16/ 1/ 1
41/65 83/354 752.23 rozch.-00:00:03
52 15-049-208 H
2-06:22:49.00 871.785 83.49
74.713
33 ZÁHORSKY Luděk, Všenory SL
7/ 1/ 1
42/124 83/134 791.88 rozch.-00:00:07
53 15-095-404 HE
2-07:08:30.00 871.538 83.17
76.149
34 HOROŽANIECKI Andrej, Polsko
10/ 1/ 1
43/96 82/190 858.46 rozch.+00:00:00
55 17-432PL15247 H 2-08:31:17.00 866.013
82.52 79.023
35 ČERYCH Jaroslav, Velká Bukovina
6/ 4/ 4
10/34 295/648 778.58 rozch.+00:00:03
57 15-013-937 H
2-07:01:36.00 863.595 81.87
81.897
72 14-0336-530 H
2-07:56:37.00 813.927 77.01
103.448
88 13-013-620 H
2-08:28:27.00 787.713 71.83
126.437
110 13-013-670 H
2-09:18:36.00 749.676 64.71
158.046
36 MECEROVÁ Michaela, Kostelec n/Č.L.
6/ 3/ 3
12/45 220/476 833.14 rozch.+ :
:
62 14-0108-3637 H
2-08:28:37.00 842.734 80.25
89.080
89 13-0108-2838 H 2-09:39:32.00 786.328
71.51 127.874
99 14-0108-3645 H
2-10:03:29.00 768.947 68.27
142.241
37 KOTAS Vladimír, Beroun BE
4/ 1/ 1
44/25 79/819 773.55 rozch.+00:00:02
63 15-043-2590 H
2-07:18:54.00 841.843 79.93
90.517
38 ZIEGLER Jan, Hostomice MO
3/ 2/ 2
27/31 149/674 740.55 rozch.-00:00:01
64 16-019-468 HE
2-06:40:57.00 840.615 79.60
91.954
94 15-019-341 HE
2-07:53:27.00 776.696 69.89
135.057
39 ROSOLEK Andrzej, Polsko +
14/ 2/ 2
28/115 148/148 837.27 rozch.+00:00:00
66 15-0446PL2961 H 2-08:49:14.00 829.614
78.96 94.828
95 16-0446PL9436 H 2-09:58:50.00 776.092
69.57 136.494
40 KOZDEBA Stanislav, Polsko +
8/ 1/ 1
45/33 78/650 856.94 rozch.+00:00:01
68 14-0446PL5750 HE 2-09:14:48.00 828.129
78.31 97.701
41 ŠTĚTINA Petr, N.Město p.Smrke
8/ 2/ 2
26/13 153/1183 826.63 rozch.+00:00:00
69 16-020-313 H
2-08:41:51.00 825.108 77.99
99.138
77 15-020-1309 HE
2-09:06:07.00 805.595 75.40
110.632
42 NOVOTNÝ Jaroslav, Semčice BA
5/ 1/ 1
46/51 77/424 828.66 rozch.+00:00:01
71 15-099-15 H
2-08:58:02.00 813.989 77.34
102.011
43 MINARČÍK Martin, Vražkov RD
9/ 2/ 1
58/61 56/383 776.82 rozch.+00:00:00
79 14-055-419 HE
2-08:10:15.00 800.639 74.75
113.506 X
Knokke 2 KUDT05
134 15-055-35 H
2-09:57:22.00 721.036 56.94
192.529
44 KALOUSEK Jindřich, hostující LI+
3/ 1/ 1
47/52 74/424 805.98 rozch.+00:00:00
80 13-0111-781 HE
2-08:47:45.00 799.780 74.42
114.943
45 NESVADBA Petr, Stratov NB
4/ 2/ 2
30/102 129/176 826.01 rozch.+00:00:01
97 13-0108-2683 HE
2-09:46:02.00 774.855 68.92
139.368
124 13-088-171 H
2-10:56:37.00 726.737 60.18
178.161
46 PLÍŠTIL Tomáš, Kosořice MB
4/ 1/ 1
48/62 68/381 826.37 rozch.+00:00:00
98 15-0110-36 HE
2-09:54:37.00 768.992 68.60
140.805
47 CERMAK Vaclav, Klobuky SL
4/ 1/ 1
49/146 67/67 759.40 rozch.+00:02:39
100
15-053-17 HE 2-08:32:05.00 766.775
67.95 143.678
48 KONOPCIK Jan Ing., Slany-Kvicek S
7/ 1/ 1
50/72 67/309 767.25 rozch.+00:00:00
101 11-045-2104 H
2-08:41:53.00 765.805 67.63
145.115
49 HAVLÍK Josef, Velká Bukovina
10/ 2/ 2
31/83 125/246 777.88 rozch.+00:00:00
104 16-013-1226 HE
2-09:05:04.00 758.854 66.65
149.425
128 12-013-1054 H
2-09:55:16.00 723.426 58.88
183.908
50 NOVÁK Pavel, Bukol VŠ
8/ 3/ 3
15/22 183/859 787.26 rozch.-00:00:03
106 15-0116-619 H
2-09:18:41.00 757.917 66.01
152.299
121 16-0283-71 H
2-09:57:02.00 730.930 61.15
173.851
136 14-0116-139 H
2-10:14:21.00 719.364 56.29
195.402
51 PETRÁČEK Jiří, Libáň KP
6/ 1/ 1
51/44 65/480 843.20 rozch.-00:00:01
107 15-0113-179 H
2-10:34:22.00 756.656 65.68
153.736
52 SMRČINA František, Kostelec n/Č.L.
8/ 1/ 1
52/97 64/188 830.59 rozch.+00:00:02
112 15-0107-1427 H
2-10:33:07.00 746.207 64.06
160.920
53 STUDENÝ Rudolf, Žatec TCH
7/ 1/ 1
53/90 63/233 727.35 rozch.-00:00:01
113 15-045-1063 H
2-08:16:53.00 744.555 63.74
162.356
54 KONŮPEK Jaromír, Bystřice JC
5/ 1/ 1
54/76 62/269 844.33 rozch.+00:00:00
118 12-0113-21 HE
2-11:08:38.00 735.074 62.12
169.540
55 BOUŠEK a syn - KYSLÍK, Brandýs n.La
2/ 1/ 1
55/20 60/935
802.14 rozch.-00:00:06
122 14-0100-421 H
2-10:19:45.00 729.328 60.83
175.287
56 HARTMAN Zdeněk, Černovice CH
8/ 1/ 1
56/64 59/358 712.75 rozch.+00:00:01
127 15-015-119 H
2-08:24:34.00 723.932 59.21
182.471
57 DAVID Václav, Lovosice LT
8/ 2/ 2
32/10 114/1301 760.23 rozch.-00:00:02
132 15-050-537 H
2-09:32:40.00 722.175 57.59
189.655
Knokke 2 KUDT05
135 14-050-469 H
2-09:34:55.00 720.635 56.62
193.966
58 PAULÍKOVÁ Veronika, Krabčice*
4/ 1/ 1
57/57 57/400 778.44 rozch.+00:00:01
133 15-055-1884 H
2-09:59:27.00 721.151 57.27
191.092
59 KOHOUT Jaroslav, Chomutov CH
1/ 1/ 1
59/48 55/457 713.01 rozch.-00:00:01
138 13-015-228 H
2-08:32:11.00 718.614 55.65
198.276